Dekoratif Isı Yalıtımı

Yapıların ömrünü uzatmak, kullanıcıya sağlıklı ve konforlu mekanlar sunabilmek amacı ile ısı kayıp ve kazançlarının sınırlandırılması işlemine ISI YALITIMI denir.

Esasında yapıların tasarım aşamasında planlanması gereken ısı yalıtımı; çeşitli malzemelerin iç ve dış duvarlara monte edilmesiyle yapılır. Ayrıca çatılara, döşemelere, tesisat boruları ile havalandırma kanallarına uygulanır.

Isı yalıtımı ile % 75 ini yurtdışından temin ettiğimiz enerjinin tüketimi azalır, enerji verimliliği sağlanır. Isı yalıtımının çevre korunmasına katkısı vardır, ısıl konfor sağlar.

YAĞMUR İÇ MİMARLIK LTD. ŞTİ. olarak 22 yıldır; yalıtım bilgimiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlerin çözüm ortağıyız. Her geçen gün ailemize yeni kişiler, şirketler katılmakta ve yalıtım sorunlarına birlikte çözüm bulmaktayız. 

Dilerseniz, piyasada çeşitli marka ürünleri tercih edin, ısı yalıtımınızı yapalım; dilerseniz ürettiğimiz dekoratif ısı yalıtım plakaları ile hem enerji tasarrufu sağlayıp hem de kendi üretimimiz olan cephe ve pencere süslemeleri çalışmaları ile cephelerinize estetik katalım.