Profil

Yağmur İç Mimarlık Yapı Malzemeleri Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. olarak biz, inşaat sektöründeki 22 yıllık deneyimimizi ortaya koyarak, tasarımlarımız ve tasarıma uygun ürettiğimiz SILKLINE marka ürünlerimiz ile hayatınıza anlam katmak ve sizi benzerlerinden farklı bir noktaya taşımak için yola çıktık.

Yağmur İç Mimarlık Ltd. Şti. olarak hedefimiz, tabiatın kendi tasarımları kadar kusursuz, özgün, fonksiyonel ve estetik tasarımlara imza atmak, aynı zamanda kişiye özel, enerji tasarruflu, dekoratif ürettiğimiz SILKLINE marka ATÖLYE ÜRÜNLERİMİZ ile mekân algısını pozitife çevirerek ekonomiye katma değer sağlamaktır.

Yağmur İç Mimarlık Ltd. Şti. olarak biz; bir yandan 3D modelleme ile projelendirdiğimiz iç ve dış mekanlarınıza heyecan verici imzalar atarken diğer yandan hayat verdiğimiz SILKLINE markası ile ürettiğimiz “İç Mekân ve Dış Cephe Isı ve Ses Yalıtımlı Dekoratif Kaplama Panelleri”, “Cephe Prekast Ürünleri”, “Kütük Görünümlü Hafif Dekorasyon Malzemeleri”, “Söveler”,  “İpek Sıva”, “Dekoratif İtalyan Sıva Ürünleri”, “Özel Tasarımlar” ile mekanlarınıza yeni bir soluk kazandırıyoruz.

Firmamız, fonksiyonel ve estetik kaygısı olmayan ürünlerini hem yurtiçinde hem de Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan ve birçok Ortadoğu ülkesinde tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Yağmur İç Mimarlık Ltd. Şti. SILKLINE ürünleri ile mimar, iç mimar, dekoratör gibi estetik ve çözüm odaklı çalışan profesyonellere hitap ettiği gibi inşaat malzemesi tedarik eden firmalara, ilgililere ve nihai tüketiciye tasarım, projelendirme, modelleme, üretim ve uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Bir tasarım disiplini olan “İç mimarlıkta değişim süreklilik arz eder ve yaratıcılıkla birlikte gelir.” mantığı ile tasarımdan üretime ve montaja kadar olan genç ve dinamik ekibimiz; kreatif yaklaşımı, fonksiyonel, estetik ve özgün çalışmaları ile tasarımda cesur ifadelerle hayatınıza değer ve keyif katacak heyecan verici dokunuşlar sunar.

Yağmur İç Mimarlık Ltd. Şti. profesyonel çözüm ortağınızdır..