SILKLINE İpek Sıva Ürünleri

İpek Sıva Duvar Kaplama Ürünleri, 21. yüzyılda boya ve duvar kağıdına alternatif olarak geliştirildi. Birinci sınıf çevre dostu olan SILKLINE İPEK SIVA ÜRÜNLERİ, % 100 doğal pamuk, % 100 ipek, selüloz, mineral pullar ve doğal yapışkan içerir.

Sıva, çimento, metal, cam ve boyalı yüzeyler dahil her türlü yüzeye kolayca uygulanabilir. SILKLINE İPEK SIVA ürünleri, uygulandığı alanı kirletmez, inşaat pisliği bırakmaz. Anti bakteriyel olan ürünler, kir ve toz tutmaz, renk atmaz. Kolaylıkla tamir edilebilir. Temizliği, elektrikli süpürge ile toz alma şeklindedir. Tekstil ürünlerinin yalıtım özelliği olması sebebi ile bir miktar ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir. En az 10 yıl dayanımı olan ürün, uygulandığı alandan kolaylıkla sökülebilir.

SILKLINE İPEK SIVA ATÖLYE’ sinde her zevke ve bütçeye hitap eden ürünler bulunmaktadır. 74 renk ve bitmeyen kombinasyonlarla SILKLINE İPEK SIVA ÜRÜNLERİ, kesinlikle ruhunuza ve mekanınıza canlılık ve aydınlık getirir.

Uygulama yaparken, alan kir ve tozdan temizlenerek astarlanır. 1 Paket İpek Sıva, bir kovaya boşaltılır. Üzerine 5-6 litre su ve toz malzeme ile birlikte verilen tamamen doğal malzemelerle formüle edilmiş bağlayıcı, kovaya boşaltılır. Malzeme karışımı, hamur yoğurur gibi manuel olarak 5-10 dakika civarı yoğurulur. Bir süre bekletildikten sonra plastik mala ile yüzeye 2 mm. kalınlığında uygulanır.

1 paket SILKLINE İPEK SIVA ÜRÜNÜ 1 kilogramdır. Yaklaşık 4-4.5 m2 yer kapatır.

İç mekanların duvar ve tavanlarında, sağladığı dekoratif görünümün yanı sıra, pek çok avantaj ile tercih sebebi olan SILKLINE İPEK SIVA ÜRÜNLERİ’ ni siz de mutlaka deneyin.